Pracownicy z Ukrainy Łódź - Agencja Pracy DP Workers
Background

Pracownicy z Ukrainy Łódź - Rekrutacja pracowników

Eksperci od wschodnich rynków pracy. Rekrutuj najlepszych ludzi z DP Workers.

Dobór personelu jest jednym z najważniejszych elementów strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza agencja pomoże Państwa firmie z jego doborem i organizacją pracy.


Pracownicy z Ukrainy Łódź

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz pracowników z Ukrainy? Dobrze trafiłeś! Od wielu lat zajmujemy się rekrutacją pracowników ze Wschodu. Nie tylko bierzemy na siebie wszystkie formalności związane z ich zatrudnieniem, ale także pomagamy im zaaklimatyzować się w polskich warunkach. Widzisz zatem jak niewiele pozostaje Ci do zrobienia - praktycznie tylko podpisujesz umowę. Skąd jednak masz pewność, że pracownik z Ukrainy będzie spełniał Twoje wymagania? Nasza rozległa sieć rekrutacyjna pozwala dobrać najlepszą i najbardziej dopasowaną kadrę.

Pracownicy

Znajdziemy dla Ciebie najlepszych pracowników z Polski, Ukrainy, Gruzji, Bangladeszu, Nepalu, a także Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Kazachstanu i z innych krajów.

Procedury

Maksymalnie uprościmy procedurę, minimalizując Twoje zaangażowanie.

Instytucje

Weźmiemy na siebie sprawy urzędowe i kwestie legalności zatrudnienia pracownika.

Proces rekrutacyjny pracownika rozpoczynamy po podpisaniu umowy, w związku z tym cała współpraca przebiega szybko i pomyślnie bez utraty cennego czasu oraz bez zbędnych formalności.

Szerokie spektrum kwalifikacji

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji oraz zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy i Wschodu na terenie całej Polski. Dysponujemy obszerną bazą wykwalifikowanych pracowników narodowości polskiej jak i ukraińskiej, zainteresowanych pracą tymczasową na terenie naszego kraju. Posiadamy doświadczenie we współpracy zarówno z wielkimi międzynarodowymi firmami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które korzystają niezmiennie z naszej pomocy w zakresie HR.


Pracownicy z Ukrainy ratunkiem dla polskich przedsiębiorców

W Polsce od lat można zaobserwować kryzys demograficzny. Wiąże się on z tym, że każdego roku więcej osób opuszcza nasz rynek pracy, niż na niego wchodzi. Powszechne stało się także zjawisko emigracji do krajów zachodnich. Mimo dobrej sytuacji gospodarczej w Polsce wysokie PKB zrodziło popyt na pracę, którego nie można zaspokoić na rynku krajowym.

Kiedy weźmie się pod uwagę powyższe czynniki, nie dziwi fakt, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się zatrudnić pracowników z Ukrainy. Pracy w Polsce jest dla nich o wiele więcej niż w ich rodzimym kraju, który boryka się z trudną sytuacją polityczną i bezrobociem.

Rekrutacja pracowników z Ukrainy, którą prowadzimy, jest bardzo rozbudowana. Kandydatów ze Wschodu traktujemy tak jak Polaków, a więc weryfikujemy ich umiejętności, sprawdzamy CV i przeprowadzamy wiele rozmów kwalifikacyjnych.


W jakich branżach najczęściej zatrudnia się pracowników z Ukrainy?

Ukraińcom nie zabraknie pracy w Polsce. Przedsiębiorcy zatrudniają ich w różnych sektorach przemysłu i usług. Pracownicy z Ukrainy Łódź są potrzebni nie tylko na polskich budowach, ale także w sądownictwie, przemyśle stoczniowym, meblarskim czy przetwórstwie. Do pracy na produkcji poszukuje się zwłaszcza pracowników sezonowych. Nasza agencja pracy tymczasowej pomoże Ci ich pozyskać. Jak już wspomnieliśmy, rekrutacja pracowników z Ukrainy przebiega w kilku etapach. Masz gwarancję, że znajdziemy Ci obcokrajowców ze Wschodu o najlepszych kwalifikacjach - dopasowanych pod konkretną ofertę pracy. Pamiętaj, że Pracownicy z Ukrainy Łódź to także specjaliści z licznymi certyfikatami, którzy przeszli wiele szkoleń i kursów.
Dlaczego warto zatrudnić pracownika z Ukrainy?

Jak już wiesz, nasza agencja pracy tymczasowej pomoże Ci pozyskać pracownika z Ukrainy. Sami wszystkim się zajmujemy, ograniczając formalności do minimum. Wiemy, że oferty pracy w Polsce są bardzo zróżnicowane, dlatego znajdziemy Ci takiego pracownika, abyś był zadowolony.

A dlaczego warto zaproponować pracę w Polsce obywatelowi ze Wschodu? Pracownicy z Ukrainy Łódź są zmotywowani, zaangażowani i sumienni. Do powierzonych im obowiązków bardzo się przykładają. Mają świadomość, tego, że w naszym kraju zarobią o wiele więcej niż u siebie (wielokrotność tego, co zarobiliby na Ukrainie). Wielu Ukraińców uważa, że oferty pracy w Polsce są dla nich atrakcyjne - dają im możliwość rozwoju osobistego, pozwalając podnieść kwalifikacje. Jak już wspomnieliśmy, Ukraińców pozyskujemy nie tylko do pracy w branży przemysłowej, ale także w sektorze usługowym.

Musisz wiedzieć, że cudzoziemca z Ukrainy o wiele łatwiej jest zatrudnić niż obywatela spoza Europy, ponieważ procedury są tu znacznie ułatwione.
Jak legalnie zatrudnić Ukraińca?

Oczywiście we wszystkim Ci pomożemy. Jak się okazuje, legalne zatrudnienie Ukraińca wcale nie jest takie trudne. My znajdziemy Ci pracownika, natomiast Twoim zadaniem będzie złożenie we właściwym dla Twojego województwa urzędzie oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy cudzoziemcowi. Pamiętaj, aby po zarejestrowaniu dokumentu, przekazać oryginał pracownikowi, którego chcesz zatrudnić. Formularz oświadczenia pobierzesz ze strony urzędu pracy. Jego rejestracja jest bezpłatna. Ukraińcowi wspomniane oświadczenie jest potrzebne po to, aby mógł legalnie przekroczyć granicę. Dokument pozwala Ci zatrudnić pracownika ze Wschodu na 6 miesięcy. Naturalnie, jeśli będziesz z niego zadowolony, możesz starać się o przyznanie mu pozwolenia na pracę w Polsce.

Szukasz pracowników z Ukrainy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli szybko nawiążesz z nami współpracę, natychmiast zaczniemy szukać dla Ciebie rąk do pracy. Dobry zespół to podstawa, aby Twoje przedsiębiorstwo prawidłowo funkcjonowało. Nie pozwól, aby wahania rynku pracy wpłynęły na Twoją firmę - zadzwoń do nas już dziś!

Oferta dla największych w Polsce: Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Opole, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra

bg

Pozytywne rezultaty
Współpracy

Nasi obecni Klienci wskazują na wiele wymiernych korzyści płynących z usługi leasingu pracowniczego. Wśród nich najczęściej wymieniane są:

Szybki czas realizacji zamówień 95%
Obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników 87%
Brak kosztów rekrutacji i selekcji personelu 81%
Dowolny czas trwania umowy z zatrudnionym 70%

Adres

DP-WORKERS SP. Z O.O. ul. Kacza 3, 44-240 Żory

Kontakt email

rekrutacja@dpworkers.eu

Wyślij wiadomość

Kontakt telefoniczny

Tel : +48 577 020 300

Zadzwoń
Background

Posiadamy numer w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia