Rekrutacja pracowników ze Wschodu - Agencja Pracy DP Workers
Background

Rekrutacja pracowników ze Wschodu

Eksperci od wschodnich rynków pracy. Rekrutuj najlepszych ludzi z DP Workers.

Dobór personelu jest jednym z najważniejszych elementów strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza agencja pomoże Państwa firmie z jego doborem i organizacją pracy.


Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Wiele polskich firm nie jest w stanie zrealizować zamówień, ponieważ brakuje im kadry pracowniczej. My, jako agencja pracy, zajmujemy się rekrutacją pracowników ze Wschodu. To właśnie stamtąd pozyskujemy wykwalifikowanych specjalistów, którzy wspomagają nasze krajowe przedsiębiorstwa. Jakich pracowników możesz pozyskać dzięki współpracy z nami? Na czym polega rekrutacja, jaką przeprowadzamy?

Pracownicy

Znajdziemy dla Ciebie najlepszych pracowników z Polski, Ukrainy, Gruzji, Bangladeszu, Nepalu, a także Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Kazachstanu i z innych krajów.

Procedury

Maksymalnie uprościmy procedurę, minimalizując Twoje zaangażowanie.

Instytucje

Weźmiemy na siebie sprawy urzędowe i kwestie legalności zatrudnienia pracownika.

Proces rekrutacyjny pracownika rozpoczynamy po podpisaniu umowy, w związku z tym cała współpraca przebiega szybko i pomyślnie bez utraty cennego czasu oraz bez zbędnych formalności.

Szerokie spektrum kwalifikacji

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji oraz zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy i Wschodu na terenie całej Polski. Dysponujemy obszerną bazą wykwalifikowanych pracowników narodowości polskiej jak i ukraińskiej, zainteresowanych pracą tymczasową na terenie naszego kraju. Posiadamy doświadczenie we współpracy zarówno z wielkimi międzynarodowymi firmami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które korzystają niezmiennie z naszej pomocy w zakresie HR.


Pracownicy ze Wschodu - dlaczego warto ich zatrudniać?

Pracownicy ze Wschodu to faworyci wielu polskich przedsiębiorców. Dlaczego? Ponieważ są zmotywowani do pracy, a poza tym z naszymi rodakami łączy ich pokrewieństwo kulturowe. Na pewno warto zatrudnić pracownika z Ukrainy, Białorusi, Rosji czy Gruzji. Cudzoziemcy ze Wschodu są zaangażowani, dyspozycyjni, sumienni i precyzyjni. Niejednokrotnie udowodnili naszym przedsiębiorcom, że do powierzonych im obowiązków podchodzą rzetelnie, nie bojąc się wyzwań. Sami pracownicy z Ukrainy także nie narzekają na zatrudnienie w Polsce. Mogą u nas zarobić o ponad połowę więcej niż u siebie w kraju. Dodatkowym atutem są uproszczone procedury, które sprawiają, że pracownicy z Ukrainy i innych krajów Wschodu mogą szybko podjąć pracę w naszym kraju. Jeśli zdecydujesz się pozyskać pracowników z Ukrainy, pomożemy Ci.

Nasza agencja pracy tymczasowej weźmie na siebie takie kwestie jak rekrutacja pracowników, ich transport do Polski, zakwaterowanie i wyżywienie.


Rekrutacja pracowników z Ukrainy, Rosji, Białorusi i innych krajów wschodnich

Pozyskamy dla Ciebie wykwalifikowanego pracownika z Ukrainy, Białorusi, Rosji, i innych krajów wschodnich. Rekrutację przeprowadzimy specjalnie dla potrzeb Twojej firmy. Mamy swoich przedstawiciel w 6 dużych miastach Europy Wschodniej. Stwarzamy dogodne warunki współpracy - zawsze wszystko możesz z nami omówić lub wynegocjować.

Kwestie formalne bierzemy na siebie. Rekrutacja pracowników z Ukrainy i innych krajów wschodnich to niejedyne nasze usługi. Wiemy, że wyjazd z rodzinnego kraju to nierzadko stres dla obcokrajowca. Robimy wszystko, aby go zminimalizować. Zapewniamy, jak już wspomnieliśmy, transport, zakwaterowanie i wsparcie w rodzimym języku pracownika.
Jak przeprowadzamy proces rekrutacji pracowników z Ukrainy i innych krajów Wschodu?

Nasza agencja pracy do rekrutacji pracowników z Ukrainy i innych krajów Wschodu podchodzi z pełnym profesjonalizmem. W procesie rekrutacyjnym stosujemy wiele technik i narzędzi, które dostosowujemy do Twoich potrzeb. Wiemy, na jakie stanowiska szukasz pracowników z Ukrainy, Rosji, czy Białorusi. Opieramy się na rekrutacji bezpośredniej (między innymi media społecznościowe) lub stosujemy tradycyjne sposoby. Do tych ostatnich zaliczamy testy, wywiady, próby pracy.

Pozyskujemy pracowników z Ukrainy i innych krajów wschodnich, nieustannie monitorując portale z ogłoszeniami. Przeprowadzamy także akcje rekrutacyjne w środkach masowego przekazu - tradycyjnych i sieciowych.

Nasze rekrutacje są wieloetapowe. Pracownicy z Ukrainy i innych krajów wschodnich przychodzą na spotkania kwalifikacyjne z nami. Uważamy, że samo CV to zbyt mało, aby można było potwierdzić, czy kandydat pasuje na dane stanowisko. Rozliczymy się z Tobą dopiero wtedy, kiedy już pozyskamy dla Ciebie pracowników. Liczą się dla nas głównie efekty i Twoje zadowolenie.
Agencja pracy tymczasowej, która wszystko za Ciebie załatwi? To właśnie my!

Jak już pisaliśmy, pracownicy z Ukrainy i innych krajów Wschodu są na naszym rynku bardzo pożądani (zarówno, jeśli chodzi o pracowników tymczasowych, jak i tych zatrudnianych na stałe). Pracy w Polsce na pewno dla nich nie zabraknie i nic nie wskazuje na to, że trend ten się zmieni. Nasza agencja zatrudnienia rekrutuje cudzoziemców o konkretnych kwalifikacjach, nie tylko pracowników fizycznych. Delegujemy ich do pracy do Ciebie na określony w umowie czas. Pamiętaj o tym, że mogą oni legalnie pracować w Twojej firmie przez 6 miesięcy w ciągu roku kalendarzowego.

A dlaczego warto wybrać właśnie nas? Przede wszystkim wiemy, że obawiasz się formalności. Z nami sprowadzają się one do podpisania umowy. Bez żmudnego chodzenia po urzędach i bez tony dokumentacji. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów. Pozyskaliśmy dla nich ponad 1000 pracowników. Wiemy, czego potrzebujesz i chętnie Ci to zapewnimy.

Kandydaci do pracy, których dla Ciebie pozyskamy to specjaliści z dobrymi kwalifikacjami. Nie mogą rozwijać się zawodowo w swoim kraju, dlatego przyjeżdżają do Polski. Wiedzą, że zapewnisz im dobre warunki, a sama praca (mimo że czasem ciężka) da im satysfakcję i pozwoli godziwie zarobić. Twoje przedsiębiorstwo cierpi na braki kadrowe? Nie zwlekaj - skontaktuj się z nami! Nie pozwól, aby Twoją firmę dopadł kryzys.
bg

Pozytywne rezultaty
Współpracy

Nasi obecni Klienci wskazują na wiele wymiernych korzyści płynących z usługi leasingu pracowniczego. Wśród nich najczęściej wymieniane są:

Szybki czas realizacji zamówień 95%
Obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników 87%
Brak kosztów rekrutacji i selekcji personelu 81%
Dowolny czas trwania umowy z zatrudnionym 70%

Adres

DP-WORKERS SP. Z O.O. ul. Kacza 3, 44-240 Żory

Kontakt email

rekrutacja@dpworkers.eu

Wyślij wiadomość

Kontakt telefoniczny

Tel : +48 577 020 300

Zadzwoń
Background

Posiadamy numer w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia