Pracownicy z Nepalu - Agencja Pracy DP Workers
Background

Pracownicy z Nepalu - Rekrutacja pracowników

Eksperci od wschodnich rynków pracy. Rekrutuj najlepszych ludzi z DP Workers.

Dobór personelu jest jednym z najważniejszych elementów strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza agencja pomoże Państwa firmie z jego doborem i organizacją pracy.


Pracownicy z Nepalu

Liczba nieobsadzonych miejsc pracy w Polsce jest zastraszająca. Do tej pory polscy pracodawcy luki w zatrudnieniu zapełniali pracownikami ze Wschodu - głównie z Ukrainy i Białorusi. Jednak duża rotacja i rosnące wymagania sprawiły, że na rynku pracy bardziej pożądani są teraz pracownicy z Azji - Nepalu, Indii, Bangladeszu. Dlaczego warto zatrudniać pracowników z Nepalu? W dalszej części tekstu odpowiemy na to pytanie.

Pracownicy

Znajdziemy dla Ciebie najlepszych pracowników z Polski, Ukrainy, Gruzji, Bangladeszu, Nepalu, a także Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Kazachstanu i z innych krajów.

Procedury

Maksymalnie uprościmy procedurę, minimalizując Twoje zaangażowanie.

Instytucje

Weźmiemy na siebie sprawy urzędowe i kwestie legalności zatrudnienia pracownika.

Proces rekrutacyjny pracownika rozpoczynamy po podpisaniu umowy, w związku z tym cała współpraca przebiega szybko i pomyślnie bez utraty cennego czasu oraz bez zbędnych formalności.

Szerokie spektrum kwalifikacji

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji oraz zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy i Wschodu na terenie całej Polski. Dysponujemy obszerną bazą wykwalifikowanych pracowników narodowości polskiej jak i ukraińskiej, zainteresowanych pracą tymczasową na terenie naszego kraju. Posiadamy doświadczenie we współpracy zarówno z wielkimi międzynarodowymi firmami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które korzystają niezmiennie z naszej pomocy w zakresie HR.


Pracownicy z Nepalu potrzebni w Polsce

Wielu polskich pracodawców już dawno odkryło, że zatrudnianie pracowników z Ukrainy staje się mało opłacalne. Coraz częściej patrzą oni przychylnym okiem na siłę roboczą z krajów azjatyckich.

Rynek pracy w Polsce nie jest w stanie zapełnić obecnych w nim luk. Naszym przedsiębiorcom potrzeba pracowników z Azji. Dane Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pokazują, że w samym 2017 roku wydano 1,8 mln oświadczeń o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcom.


"Brakuje rąk do pracy" - te słowa słyszymy najczęściej

Nasze zadanie jako agencji zatrudnienia jest takie, aby pozyskać dla polskich przedsiębiorców osoby do pracy tymczasowej. Na naszym rynku sytuacja jest naprawdę kryzysowa. Wciąż słyszymy słowa "brakuje rąk do pracy". Do Polski chętnie przyjeżdżają pracownicy z Azji, dlatego to ich staramy się jak najwięcej rekrutować. Mamy zatem obywateli z Bangladeszu, Nepalu i Indii.

Jeśli jesteś polskim pracodawcą i chcesz pozyskać pracownika, musisz wiedzieć, że w przypadku Azjatów procedury nie są tak proste, jak te dotyczące zatrudniania Ukraińców. Zatem za każdym razem, kiedy chcesz zatrudnić pracownika z Azji (na przykład Nepalu, Bangladeszu), musisz uzyskać zezwolenie na pracę w urzędzie wojewódzkim. Takie zezwolenie należy wysłać do cudzoziemca i zarezerwować mu termin w polskim konsulacie w celu złożenia aplikacji na wizę. Często trzeba uzupełniać dokumentację o ubezpieczenie na czas podróży. To wszystko trwa, a Ty stale musisz deklarować swoją gotowość do zatrudnienia cudzoziemców z Azji.
Jak pomagamy zatrudniać obcokrajowców z krajów azjatyckich?

Już wiesz, że biurokracja może Cię przerosnąć. Dlatego maksymalnie uprościmy procedurę. Twoje zaangażowanie sprowadzi się tylko do podpisania umowy z przyszłym pracownikiem z Nepalu czy Bangladeszu. Kwestie urzędowe i te związane z legalnością zatrudnienia pracownika bierzemy na siebie. Nasza agencja pracy sprawi, że formalności praktycznie nie będą dla Ciebie istniały.

Nie musisz się obawiać także o kwalifikacje pracowników. Znajdziemy dla Ciebie osoby wyszkolone i przygotowane do pracy na danym stanowisku. W Bangladeszu funkcjonuje centrum szkoleniowe, gdzie przyszli zatrudnieni kształtują swoje umiejętności. Nie wyślemy zatem do pracodawcy byle jakich pracowników, ale tych najlepiej przystosowanych.
Dlaczego akurat Nepalczycy?

Pewnie teraz zadajesz sobie to pytanie. Nasza agencja niejednokrotnie dostawała informację zwrotną na temat pracy Nepalczyków. Wśród nich można znaleźć pracowników wyjątkowo zmotywowanych, chętnych do pracy i lojalnych. Nepalczycy słyną także z solidności i często chcą podjąć pracę u jednego pracodawcy. Mogą u niego pracować nawet 1-3 lata, co na pewno docenią firmy z Polski. To także naród, który chce dużo pracować. U nas w kraju pracę, której Polak nawet by się nie podjął, Nepalczyk wykona z uśmiechem na ustach.

Nasi przedsiębiorcy najchętniej zatrudniają właśnie Nepalczyków. Widać to po wydanych pozwoleniach na pracę. Spośród 8 tys. obywatele Nepalu dostali aż 1/4. Jeśli chodzi o pracowników tymczasowych, na polskim rynku pracy bardzo ceni się Nepalczyków m.in. za to, że są to ludzie prostolinijni. Wiadomo, że wszystko zależy od człowieka, jednak niezwykle rzadko można tu spotkać osobę złośliwą, zawistną i skłonną do obgadywania. Nie wspominając o takich incydentach jak "podkładanie świń".

Zatrudnimy dla Ciebie wykwalifikowanych pracowników z krajów azjatyckich. Zredukujemy formalności do minimum, Ty zajmiesz się tylko podpisaniem umowy. Gwarantujemy Ci, że rekrutowani przez nas pracownicy będą mieli odpowiednie zakwaterowanie i wsparcie w rodzimy języku. Wszystko po to, abyś i Ty miał pracowników i sami pracownicy także byli zadowoleni.

Chcesz pozyskać ręce do pracy i mieć pewność, że Twoje przedsiębiorstwo przetrwa niedobory kadrowe? Skontaktuj się z nami!

bg

Pozytywne rezultaty
Współpracy

Nasi obecni Klienci wskazują na wiele wymiernych korzyści płynących z usługi leasingu pracowniczego. Wśród nich najczęściej wymieniane są:

Szybki czas realizacji zamówień 95%
Obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników 87%
Brak kosztów rekrutacji i selekcji personelu 81%
Dowolny czas trwania umowy z zatrudnionym 70%

Adres

DP-WORKERS SP. Z O.O. ul. Kacza 3, 44-240 Żory

Kontakt email

rekrutacja@dpworkers.eu

Wyślij wiadomość

Kontakt telefoniczny

Tel : +48 577 020 300

Zadzwoń
Background

Posiadamy numer w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia