Background

DP Workers

Agencja Pracy Tymczasowej DP Workers działa w branży międzynarodowego i krajowego pośrednictwa pracy. Rekrutujemy i wynajmujemy do pracy pracowników z Polski, Ukrainy, Gruzji, Bangladeszu, Nepalu, a także Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Kazachstanu. Przeprowadzimy każdą możliwą rekrutację. Posiadamy szeroka bazę kandydatów do pracy z każdej specjalizacji, zarówno wykwalifikowanych jak i niedoświadczonych pracowników.


Nasz firma bierze pełną odpowiedzialność za poprawność wykonywanych działań. Z Nami możecie Państwo pozyskać specjalistów do zrealizowania Swojego projektu oraz do powierzenia wybranego stanowiska roboczego. Outsourcing pracowniczy z firmą DP Workers to idealny sposób na uzupełnienie niedoborów kadrowych, zaspokojenie zapotrzebowania na pracowników oraz optymalizację kosztów zatrudnienia.


Zwrócenie się do nas jest gwarancją stałego poziomu usług, jest też dobrą alternatywą dla inwestycji we własnych pracowników. Z nami mogą Państwo szybko pozyskać zespół pracowników do zrealizowania projektu. Zawsze jesteśmy w kontakcie z naszymi klientami.

Background

Doświadczenie i szybka rekrutacja
z DP Workers

Nasza oferta rekrutacji pracowników skierowana jest w zasadniczo do przedsiębiorstw, które na lokalnym rynku pracy nie potrafią znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy. Agencja Pracy DP Workers w krótkim czasie i w dowolnej ilości zorganizuje wykwalifikowanych pracowników z odpowiednim doświadczeniem.


Do każdego zlecenia podchodzimy z odpowiednią dbałością i starannością w realizacji. Rekrutujemy ludzi do wszystkich branż robotniczych.

Kontakt z nami

Twoja kariera w DP Workers

Jeżeli jesteś osobą samodzielną i otwartą na nowe wyzwania. Posiadasz doświadczenie w branży usług personalnych. Poszukujesz pracodawcy, który pomoże Ci rozwinąć Twój potencjał - Twoje miejsce jest wśród nas! Oferujemy Ci możliwość uczestnictwa w budowaniu nowej marki na rynku usług rekrutacyjnych oraz intensywny rozwój zawodowy i pracę w dynamicznym, aktywnym zespole.

Background

Chcesz skorzystać z usługi rekrutacji pracowników lub sam jesteś pracownikiem i szukasz pracy?

Background

Posiadamy numer w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia