Pracownicy na budowę z Polski, Ukrainy, Bangladeszu, Nepalu, Indii, Pakistanu
Background

Rekrutacja pracowników na budowę

Eksperci od wschodnich rynków pracy. Rekrutuj najlepszych ludzi z DP Workers.

Dobór personelu jest jednym z najważniejszych elementów strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza agencja pomoże Państwa firmie z jego doborem i organizacją pracy.Pracownicy na budowę

W Polsce brakuje pracowników budowlanych. Nie dziwi zatem fakt, że co chwilę słyszymy od przyszłych pracodawców słowa "szukam pracownika budowlanego". Najczęściej dotyczy to właścicieli firm budowlanych. Od kilku lat mają one problem, aby znaleźć wykwalifikowanych pracowników. Przedsiębiorcy najbardziej boją się formalności związanych z zatrudnianiem obcokrajowców w branży budowlanej. Rozumiemy ich obawy, dlatego stworzyliśmy agencję pracy, która minimalizuje formalności, sprowadzając je do podpisania umowy.

Pracownicy

Znajdziemy dla Ciebie najlepszych pracowników z Polski, Ukrainy, Gruzji, Bangladeszu, Nepalu, a także Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Kazachstanu i z innych krajów.

Procedury

Maksymalnie uprościmy procedurę, minimalizując Twoje zaangażowanie.

Instytucje

Weźmiemy na siebie sprawy urzędowe i kwestie legalności zatrudnienia pracownika.

Proces rekrutacyjny pracownika rozpoczynamy po podpisaniu umowy, w związku z tym cała współpraca przebiega szybko i pomyślnie bez utraty cennego czasu oraz bez zbędnych formalności.

Szerokie spektrum kwalifikacji

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji oraz zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy i Wschodu na terenie całej Polski. Dysponujemy obszerną bazą wykwalifikowanych pracowników narodowości polskiej jak i ukraińskiej, zainteresowanych pracą tymczasową na terenie naszego kraju. Posiadamy doświadczenie we współpracy zarówno z wielkimi międzynarodowymi firmami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które korzystają niezmiennie z naszej pomocy w zakresie HR.


Prawo działa na Twoją korzyść - Pracownicy na budowę

Dzięki rozporządzeniu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z 1 lipca 2018 roku procedura wydawania cudzoziemcom zezwoleń na pracę jest o wiele łatwiejsza niż jeszcze kilka lat temu. W przypadku zawodów ujętych w wykazie to wojewoda wydaje zezwolenie na pracę. Starosta decyduje o zatrudnieniu cudzoziemca tylko wtedy, kiedy stwierdzi, że nie da się zaspokoić potrzeb kadrowych na podstawie własnych rejestrów osób poszukujących pracy lub bezrobotnych. Czasami o zatrudnieniu obcokrajowców decyduje starosta. Ma to miejsce w przypadku, kiedy rekrutacja nie zakończyła się sukcesem.
Wynajem pracowników budowlanych dla Twojej firmy

Dla Białorusinów i innych obcokrajowców rynek pracy w Polsce jest bardzo atrakcyjny. Do przyjazdu do naszego kraju zachęca dobre wynagrodzenie i przyzwoite warunki pracy. Leasing pracowników na budowę stał się z tego powodu popularny. Zajmujemy się rekrutacją pracowników z zagranicy. Jeśli akurat szukasz ich do swojej firmy budowlanej, świetnie trafiłeś.
Co nas wyróżnia jako agencję pracy?

Agencja pracy agencji pracy nierówna. Wyróżnia nas to, że:

- mamy przedstawicieli w 6 dużych miastach Europy Wschodniej, więc wiemy, gdzie najlepiej pozyskiwać pracownika,
- minimalizujemy formalności: zapewniamy zakwaterowanie, transport oraz wsparcie pracownika w obcym dla niego kraju, czyli w Polsce,
- zapewniamy obsługę kadrowo-płacową (de facto to my zatrudniamy pracowników, Ty tylko podpisujesz umowę i nadzorujesz ich pracę)
- leasing traktujemy jako okres próbny dla pracownika tymczasowego - po zakończeniu usługi możesz go przejąć,
- mamy ogromne doświadczenie - do tej pory zatrudniliśmy ponad 1000 pracowników. A to stan tylko na 2017 rok!
- znajdujemy odpowiednich pracowników, dopasowanych do Twojej branży (są przygotowani do pracy na budowie).
Pracownicy budowlani wciąż poszukiwani. Chcesz zatrudnić cudzoziemca?

W związku ze zmienną sytuacją na rynku wiele inwestycji wstrzymano. Nie zmienia to jednak faktu, że w budownictwie wciąż brakuje 100-120 tysięcy pracowników. Ma to związek ze spadkiem bezrobocia w naszym kraju i lepszymi warunkami pracy. Jednak to nie wszystko. Inwestycji budowlanych jest teraz znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Stąd wniosek - praca w Polsce jest, jednak Ty nie możesz znaleźć siły roboczej. Pracownicy budowlani to najczęściej wyszukiwani fachowcy. W internecie możemy znaleźć ogłoszenia: "szukam pracowników budowlanych" lub "pracownik budowlany poszukiwany".

Prognozy dla branży budowlanej nie są optymistyczne. Eksperci podkreślają, że może przyjść kryzys. Inwestycji będzie jeszcze więcej, zwłaszcza tych związanych z infrastrukturą. Leasing pracowników budowlanych to odpowiedź na Twoje potrzeby. Znajdziemy Ci wykwalifikowanego pracownika, a Ty będziesz mieć spokojną głowę, że nie zabraknie Ci rąk do pracy. Twoja firma dalej będzie się rozwijać, a upadłość nie będzie Cię dotyczyć.

Do rządu wpływają liczne prośby o to, aby polski rynek stał się przyjazny cudzoziemcom. Wśród propozycji znanej firmy znalazła się taka, aby nieco zmienić wymagania na stanowisko kierownika budowy. Mogłaby to być osoba, która nie musiałaby mieć studiów wyższych. Wystarczyłoby ukończone technikum, doświadczenie i zdobyty z czasem awans. To jeden ze sposobów na zminimalizowanie braków kadrowych.
Pusty plac budowy? Przyjdziemy Ci z pomocą!

Dobry pracownik na budowie to skarb. Jest terminowy, przykłada się i bez szemrania wykonuje wszystkie prace zlecone przez przełożonego. Tylko czy ta idylla sprawdzi się w polskiej rzeczywistości, zwłaszcza jeśli chcesz zatrudnić obcokrajowca? Pomagamy w zakresie zatrudnienia, rozwiązując problemy kadrowe i te związane z rekrutacją. Przyjdziemy Ci z pomocą, kiedy na Twojej budowie brakuje ludzi do pracy. Rekomendujemy osoby o konkretnych predyspozycjach - sumienne, rzetelne i wyspecjalizowane. Gwarantujemy Ci szybkie rozwiązanie Twojego problemu. Pracodawcy zatrudniający cudzoziemców zwykle obawiają się biurokracji. Przyznajemy, jest ona dość rozbudowana, jednak wszystkim się zajmiemy. Działamy zgodnie z prawem, więc niczego nie musisz się obawiać.
Pracownik z zagranicy na budowie w Polsce - nasz kraj jako dobre miejsce do życia

Obecnie można znaleźć wiele informacji o tym, że Polska to dobre miejsce do życia. Przez cudzoziemców pożądana jest między innymi praca na budowie. Dlaczego akurat nasz kraj? Oczywiście główną motywacją jest praca. Nasze krajowe firmy szybko się rozwijają, tworząc nowe miejsca zatrudnienia. W miastach takich jak Warszawa, Kraków czy Wrocław biura i siedziby otwiera wielu zagranicznych inwestorów. Stąd też rośnie zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych.

Co jeszcze decyduje o atrakcyjności naszego kraju? Wielu cudzoziemców czuje się u nas po prostu bezpieczniej niż w swoim rodzimym kraju. Najnowsze badania pokazują, że w sporej ilości polskich miast działa miejski monitoring, a ulice patroluje policja. Polskie place budowy nie powinny pozostawać puste, podczas gdy pracownicy z Ukrainy, Białorusi i innych krajów tylko czekają na pracę u nas. Wykorzystaj to. Chcesz zatrudnić cudzoziemca? Skontaktuj się z nami!

bg

Pozytywne rezultaty
Współpracy

Nasi obecni Klienci wskazują na wiele wymiernych korzyści płynących z usługi leasingu pracowniczego. Wśród nich najczęściej wymieniane są:

Szybki czas realizacji zamówień 95%
Obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników 87%
Brak kosztów rekrutacji i selekcji personelu 81%
Dowolny czas trwania umowy z zatrudnionym 70%

Adres

DP-WORKERS SP. Z O.O. ul. Kacza 3, 44-240 Żory

Kontakt email

rekrutacja@dpworkers.eu

Wyślij wiadomość

Kontakt telefoniczny

Tel : +48 577 020 300

Zadzwoń
Background

Posiadamy numer w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia