Pracownicy z Uzbekistanu - Agencja Pracy DP Workers
Background

Pracownicy z Uzbekistanu - Rekrutacja pracowników

Eksperci od wschodnich rynków pracy. Rekrutuj najlepszych ludzi z DP Workers.

Dobór personelu jest jednym z najważniejszych elementów strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza agencja pomoże Państwa firmie z jego doborem i organizacją pracy.


Pracownicy z Uzbekistanu

Zastanawiasz się, jak zrealizować zlecenia, ponieważ wciąż brakuje Ci rąk do pracy? Nasza agencja pracy tymczasowej przyjdzie Ci z pomocą. Pozyskamy dla Ciebie nie tylko pracowników ze Wschodu, ale także z Azji Środkowej, w tym z Uzbekistanu. A dlaczego warto ich zatrudniać?

Pracownicy

Znajdziemy dla Ciebie najlepszych pracowników z Polski, Ukrainy, Gruzji, Bangladeszu, Nepalu, a także Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Kazachstanu i z innych krajów.

Procedury

Maksymalnie uprościmy procedurę, minimalizując Twoje zaangażowanie.

Instytucje

Weźmiemy na siebie sprawy urzędowe i kwestie legalności zatrudnienia pracownika.

Proces rekrutacyjny pracownika rozpoczynamy po podpisaniu umowy, w związku z tym cała współpraca przebiega szybko i pomyślnie bez utraty cennego czasu oraz bez zbędnych formalności.

Szerokie spektrum kwalifikacji

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji oraz zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy i Wschodu na terenie całej Polski. Dysponujemy obszerną bazą wykwalifikowanych pracowników narodowości polskiej jak i ukraińskiej, zainteresowanych pracą tymczasową na terenie naszego kraju. Posiadamy doświadczenie we współpracy zarówno z wielkimi międzynarodowymi firmami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które korzystają niezmiennie z naszej pomocy w zakresie HR.


Pracownicy z Uzbekistanu - lojalni, zmotywowani i pracowici

Pracownicy z Uzbekistanu, czyli Azji Środkowej należą do lojalnych i zmotywowanych pracowników. Nie boją się obowiązków, są przygotowani do pracy fizycznej. Najczęściej zatrudnia się ich przy produkcji lub w przemyśle przetwórczym. Oczywiście pracownicy z Uzbekistanu, których dla Ciebie pozyskujemy to także osoby z wysokimi kwalifikacjami.

Cudzoziemcy z Uzbekistanu zrealizują nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Uzbecy mogą pracować nawet na 3 zmiany i w weekendy. A jacy są o obywatele Uzbekistanu? Uśmiechnięci i przyjacielscy. Posługują się językiem uzbeckim, a częściowo także rosyjskim. Do pracy w Polsce przyjeżdżają nie tylko, aby godziwie zarobić, ale także, aby zrealizować swoje zawodowe ambicje. Pamiętaj, że u siebie w kraju, Uzbecy zajmują się przeważnie rzemiosłem, rolnictwem, hodowlą zwierząt. Nie dziwi zatem fakt, że są w stanie wesprzeć polskie rolnictwo.


Pracownicy z Filipin - jak ich zatrudniać?

Pracownicy z Filipin są uczciwi lojalni i sumienni. Jednak wcale nie tak łatwo jest ich zatrudnić. Pracownicy z Azji, aby dostać pracę w naszym kraju, muszą przejść szereg procedur. Migrację zarobkową na Filipinach nadzoruje rządowa agencja zatrudnienia POE (Philippine Overseas Employment Administration). Nasza agencja pracy doskonale orientuje się w kwestiach prawnych na Filipinach i potrafi doskonale sobie poradzić nawet w trudnej sytuacji. Mamy ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o sprowadzanie pracowników z Filipin do Polski. Warto wiedzieć, że procedury są tu trochę odmienne od tych obowiązujących w przypadku zatrudniania pracowników z Ukrainy.

Konieczne jest zezwolenie na pracę uzyskane od wojewody. Jeśli wniosek nie wymaga poprawek, kompletowanie załogi z Filipin trwa około 3 miesięcy. Cudzoziemiec dostaje zezwolenie na pracę, a następnie musi postarać się o wizę (jest to warunek konieczny, aby obcokrajowiec mógł legalnie przebywać w naszym kraju). Filipińczyka trzeba zatrudnić na minimum rok (i można ten okres przedłużyć do 3 lat), czyli inaczej niż Ukraińca, który w Polsce mógł pracować tylko 3 miesiące
Polityka migracyjna Uzbekistanu

Imigrantów z Ukrainy, Białorusi i Gruzji coraz częściej zastępują cudzoziemcy z Azji Środkowej - między innymi z Uzbekistanu. Dlaczego tak się dzieje? Ograniczony napływ Ukraińców do naszego kraju ma związek z ruchem bezwizowym. Mogą oni swobodnie jeździć po całej Europie w celach zarobkowych. Coraz częściej jednak wybierają naszych zachodnich sąsiadów z powodu większych płac.

Na korzyść polskich przedsiębiorców przemawia fakt, że kilka lat temu Rosja i Uzbekistan zawarły dwustronne umowy dotyczące migracji zarobkowej. Dlatego możemy zaobserwować wzmożony ruch migracyjny z tamtych regionów. Pierwsi pracownicy z Uzbekistanu przybyli do Polski w 2018 roku. Jak wynika z badań, szacuje się, że w naszym kraju mieszka około 2000 Uzbeków, a ich liczba z roku na rok jeszcze rośnie.
Jak nasza agencja pracy tymczasowej pomaga pozyskać pracowników z Azji Środkowej?

Wiemy, że polskie firmy potrzebują wsparcia, jeśli chodzi o pozyskanie pracowników. Nasz krajowy rynek pracy pomału się wyczerpuje. Mają na to wpływ między innymi rosnące wymagania finansowe kandydatów, brak pracowników w odpowiednim wieku produkcyjnym, migracje w celach zarobkowych do innych krajów. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo dopadł kryzys kadrowy, pomożemy Ci. Pozyskamy dla Ciebie pracowników z Azji Środkowej, w tym z Uzbekistanu.

Procedury zatrudniania pracowników z Azji są o wiele bardziej skomplikowane niż te dotyczące pracowników ze Wschodu. W tym przypadku polskie prawo jest nieubłagane. Pracodawca musi uzyskać dla pracowników z Azji zezwolenie na pobyt czasowy. Dzięki nam zminimalizujesz formalności - wszystkim się zajmiemy. Nie musisz chodzić po urzędach i wypeł
Pracownicy z różnych stron świata - pozyskasz ich dzięki współpracy z nami!

Jesteśmy ekspertami od spraw zatrudnienia cudzoziemców. Co Ci oferujemy?

pozyskamy dla ciebie pracowników z różnych rynków - europejskich i światowych (musisz wiedzieć, że w krajach azjatyckich jest duże bezrobocie, dlatego Polska dla obywateli z tamtych stron jest atrakcyjnym miejscem do życia),
rekrutacje przeprowadzimy specjalnie dla potrzeb Twojej firmy - mamy przedstawicieli w 6 dużych miastach Europy Wschodniej, więc wiemy, gdzie szukać potencjalnych kandydatów na zaproponowane przez Ciebie stanowiska,
pozyskamy dla Ciebie całe grupy pracownicze - niezależnie czy szukasz tylko kilkunastu, czy kilkudziesięciu pracowników,
zajmiemy się nie tylko rekrutacją, ale także zapewnimy transport, zakwaterowanie i wsparcie w rodzimym języku pracownika (dzięki temu łatwiej zaaklimatyzuje się w Twoim zespole).


Naszą misją jest wsparcie działalności polskich przedsiębiorstw. Jeśli skorzystasz z naszych usług, zauważysz, że nagle możesz zrealizować wiele zleceń. Przestaniesz zamartwiać się brakiem rąk do pracy, a zaczniesz planować rozwój firmy. Chcesz pozyskać pracowników z Uzbekistanu i poprawić sytuację w swoim przedsiębiorstwie? Skontaktuj się z nami!

bg

Pozytywne rezultaty
Współpracy

Nasi obecni Klienci wskazują na wiele wymiernych korzyści płynących z usługi leasingu pracowniczego. Wśród nich najczęściej wymieniane są:

Szybki czas realizacji zamówień 95%
Obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników 87%
Brak kosztów rekrutacji i selekcji personelu 81%
Dowolny czas trwania umowy z zatrudnionym 70%

Adres

DP-WORKERS SP. Z O.O. ul. Kacza 3, 44-240 Żory

Kontakt email

rekrutacja@dpworkers.eu

Wyślij wiadomość

Kontakt telefoniczny

Tel : +48 577 020 300

Zadzwoń
Background

Posiadamy numer w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia