Leasing pracowników z Ukrainy - DP Workers Agencja Pracy
Background

Leasing pracowników z Ukrainy

To rozwiązanie dobre dla pracodawcy oczekującego szybkiego zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy i wygody w kwestii ich obsługi kadrowej.

W przypadku usługi leasingu pracowniczego przedmiotem umowy nie jest Pracownik, lecz usługa – wykonywana przez tegoż Pracownika. Koszt takiej usługi można zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności firmy.


Świadczona przez nas usługa wynajmu personelu jest zawsze na najwyższym poziomie, ponieważ proponujemy Państwa firmie naszych wypróbowanych i najlepszych Zleceniobiorców. Cała odpowiedzialność za wykonanie określonego zlecenia spoczywa na nas.


Leasing pracowniczy stanowi optymalne rozwiązanie m.in. dla przedsiębiorców planujących realizację doraźnych przedsięwzięć, wymagających dużego nakładu pracy, w krótkim okresie czasu. Wariant ten sprawdza się znakomicie m.in. w przypadku pracy tymczasowej. Pozwala szybko zaangażować personel wtedy, gdy dany termin tego wymaga. Usługa ta wykorzystywana jest również w razie konieczności tymczasowego zastępowania pracowników, którzy korzystają np. ze zwolnień lekarskich, a także gdy rozwój firmy wymaga kolejnych osób, natomiast ich zatrudnienie wiązałoby się z przekroczeniem ustawowych limitów (np. składki na fundusz socjalny, PFRON itp.).

Background

Proste warunki

Leasingobiorca związany jest umową jedynie z leasingodawcą.

Nasza odpowiedzialność

Cała odpowiedzialność za formę zatrudnienia pozostaje po stronie leasingodawcy.

Łatwe rozliczenia

Rozliczenie następuje na podstawie faktury VAT, bez dodatkowych płatności na rzecz pracowników.

Organizacja

Wszelkie świadczenia socjalne poza miejscem pracy zapewnia leasingodawca.

A co najważniejsze

Dlaczego leasing pracowniczy się opłaca?

W uproszczeniu, decydując się na leasing pracowniczy, zyskujesz „pracowników do wynajęcia”. A także… spokój, bo stroną umowy jest podmiot biznesowy (my) ze wszystkimi tego korzyściami – przede wszystkim formalnościami ograniczonymi do minimum i zwolnieniem z odpowiedzialności związanej z tą formą zatrudnienia przed urzędami.

1.

Bezproblemowość

Ile dokumentów podpiszesz, aby pozyskać 100 pracowników? Jeden - umowę leasingu.


Odpowiadamy za sprawy urzędowe, kontrolujemy pozwolenia na pracę i płacimy daniny publiczne.

2.

Jakość

Nasi przedstawiciele pozyskują najlepszych pracowników z Polski, Ukrainy, Gruzji, Bangladeszu, Nepalu, a także Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Kazachstanu na terenie całej Polski.


Pracownikom zapewniamy mieszkanie, transport i wsparcie w języku ojczystym. Wszystko po to, aby zmiana środowiska była dla nich jak najmniej uciążliwa, a praca dla Ciebie efektywna już od pierwszego dnia!

3.

Elastyczność

Jesteśmy w stanie zaoferować Twojej firmie dogodne zasady współpracy. Gdy ponamy wymagania i potrzeby klienta oferujemy mu atrakcyjną współpracę.


Górne ograniczenia właściwie nie istnieją – nie są dla nas wyzwaniem zespoły 150-osobowe! Bez problemu zapewnimy Ci dowolną ilość rąk do pracy!

4.

Gotowość

Załatwiamy badania i formalności, aby Twój pracownik od pierwszej chwili był gotów do pracy.


Choroba, wyjazd, koniec pobytu pracownika? Szybko znajdziemy dla niego zastępstwo.

Zadzwoń do Nas

+48 577 570 810

Mogą Państwo być pewni, że dostarczymy wyszkolonych fachowców, którzy wykonają to, co powinno być zrobione - bez zbędnych formalności i dodatkowych kosztów, związanych z rozliczaniem wynagrodzeń, doborem odpowiedniej kadry czy rekrutacją.

Przejmujemy wszelkie obowiązki pracodawcy, dzięki czemu Wasze przedsiębiorstwo może znacznie obniżyć koszty pracy.
accordion img

Leasing pracowników z Ukrainy

Coraz więcej przedsiębiorców korzysta z leasingu pracowniczego. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pracownicy ze Wschodu są ratunkiem dla wielu polskich branż. Kryzys demograficzny spowodował, że borykają się one z brakami kadrowymi, a rynek pracy nie jest w stanie zapewnić im dostatecznej siły roboczej. Jeśli ten problem dotyczy także Twojej firmy, dobrym rozwiązaniem może okazać się leasing pracowników z Ukrainy. Na czym on polega? Zaraz wszystko wyjaśnimy.


Wynajem pracowników z Ukrainy - na czym polega?

Czym różni się leasing pracowniczy od pracy tymczasowej? Przede wszystkim tym, że przedmiotem umowy nie jest tutaj sam pracownik, a usługa przez niego wykonywana. Kolejna różnica polega na tym, że w przypadku leasingu pracowniczego pracodawcą staje się firma, z którą pracownik nawiązuje umowę (i to od niej dostaje wynagrodzenie). Jeśli zdecydujesz się na leasing pracowników z Ukrainy, zyskasz wykwalifikowaną kadrę, która będzie zobowiązana wypełniać powierzone obowiązki.
Dlaczego leasing pracowniczy jest dobrym rozwiązaniem dla firmy?

Skorzystaj z leasingu pracowników, jeśli jako przedsiębiorca planujesz realizację doraźnych przedsięwzięć, które wymagają dużego nakładu pracy w krótkim czasie. Nasza usługa świetnie sprawdzi się wtedy, kiedy potrzebujesz pracowników tymczasowych. Zyskasz wykwalifikowaną kadrę, która nie boi się wyzwań i jest otwarta na nowe zlecenia.

Kiedy jeszcze warto skorzystać z leasingu pracowników? Na pewno wtedy, kiedy pracownicy zachorują, przechodząc na zwolnienie lekarskie. Nasza agencja pracy szybko dostarczy Ci rąk do pracy.

Pracownicy z Ukrainy są chętni do pracy, ponieważ wiedzą, że zarobki w Polsce i tak są o wiele wyższe niż u nich w kraju. Poza tym na naszym rynku panują dobre warunki pracy, więc cudzoziemcy ze Wschodu mają szansę na rozwój i awans zawodowy.
Co zyskasz, decydując się na leasing pracowników w naszej agencji?

-będziesz związany umową tylko z nami, więc nie ograniczają Cię żadne formalności urzędowe
-odpowiedzialność za formę zatrudnienia jest po naszej stronie, Ty jedynie podpisujesz umowę i dajesz zajęcie,
-rozliczenie to tylko faktura VAT, nie ponosisz więc kosztów związanych z pracownikami,
-nie musisz martwić się o transport, zakwaterowanie i wyżywienie pracowników - wszystkim zajmujemy się my,
-pozyskamy dla Ciebie wykwalifikowaną kadrę na dowolne stanowisko,
-zapewnimy Ci taką ilość rąk do pracy, jakiej potrzebujesz - nawet jeśli miałby to być zespół 150-osobowy
-gwarantujemy Ci dogodne zasady współpracy - zaproponujemy Ci współpracę na miarę Twoich wymagań (weźmiemy pod uwagę Twoje oczekiwania i potrzeby).
Co wyróżnia naszą agencję pracy jako leasingodawcę?

Tym, co wyróżnia nas na tle innych agencji pracy, jest między innymi sposób pozyskiwania pracowników. Mamy swoich przedstawicieli w 6 dużych miastach Europy Wschodniej. Doskonale znamy rynek polsko-ukraiński i wiemy, jakie są jego potrzeby. Jesteśmy uczciwi. Wiele agencji pracy zawyża stawki lub w ofercie pracy zamieszcza nierzetelny opis stanowiska. Kandydatów ze Wschodu traktujemy na równi z Polakami. Zależy nam na tym, aby zarówno pracownik, jak i pracodawca byli zadowoleni ze współpracy. Zdajemy sobie sprawę, że niedopasowanie klienta i pracownika może rodzić wiele konfliktów, a tego nie chcemy.

Działamy zgodnie z prawem, a nie poza nim. Dzięki temu jesteś bezpieczny w razie kontroli Państwowej Inspekcji Pracy czy straży Granicznej.

Jesteśmy transparentni - od razu przedstawiamy warunki naszej współpracy. Jeśli sobie zażyczysz, prześlemy Ci komplet dokumentów danego pracownika (wizę, paszport, umowę o pracę, umowę cywilnoprawną, zgłoszenie do ubezpieczenia ZUS, ZUA, oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy, zezwolenie na pracę lub inne).

Rozumiemy, że każda branża rządzi się innymi prawami. Nie oferujemy wszystkim klientom jednakowych usług. W zależności od Twoich potrzeb zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązanie. Specyfika pracy w wielu przedsiębiorstw różni się od siebie (mimo że nieraz działają w tej samej branży). Dopasujemy model współpracy do Twoich oczekiwań - dzięki nam w pełni wykorzystasz potencjał leasingu pracowników z Ukrainy.

Zdecydowałeś się na leasing pracowników z Ukrainy? Świetnie - nie trać czasu, skontaktuj się z nami już teraz!
Background

Posiadamy numer w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia