Pracownicy z Indonezji - Agencja Pracy DP Workers
Background

Pracownicy z Indonezji - Rekrutacja pracowników

Eksperci od wschodnich rynków pracy. Rekrutuj najlepszych ludzi z DP Workers.

Dobór personelu jest jednym z najważniejszych elementów strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza agencja pomoże Państwa firmie z jego doborem i organizacją pracy.


Pracownicy z Indonezji

Rynek pracy w Polsce nie jest w stanie poradzić sobie z brakami kadrowymi. Do tej pory nasi przedsiębiorcy zatrudniali pracowników z Ukrainy, jednak ze względu na ich rosnące wymagania finansowe przestaje to być opłacalne. Coraz częściej w naszym kraju pracowników ze Wschodu wypierają pracownicy z Indonezji.

Jako agencja pracy wiemy, że zatrudnianie pracowników z Europy Wschodniej nie załata wszystkich ubytków kadrowych. Nasz kraj potrzebuje solidnej siły roboczej, którą można pozyskać między innymi z Indonezji. Dlaczego warto zatrudniać pracowników z tego regionu?

Pracownicy

Znajdziemy dla Ciebie najlepszych pracowników z Polski, Ukrainy, Gruzji, Bangladeszu, Nepalu, a także Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Kazachstanu i z innych krajów.

Procedury

Maksymalnie uprościmy procedurę, minimalizując Twoje zaangażowanie.

Instytucje

Weźmiemy na siebie sprawy urzędowe i kwestie legalności zatrudnienia pracownika.

Proces rekrutacyjny pracownika rozpoczynamy po podpisaniu umowy, w związku z tym cała współpraca przebiega szybko i pomyślnie bez utraty cennego czasu oraz bez zbędnych formalności.

Szerokie spektrum kwalifikacji

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji oraz zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy i Wschodu na terenie całej Polski. Dysponujemy obszerną bazą wykwalifikowanych pracowników narodowości polskiej jak i ukraińskiej, zainteresowanych pracą tymczasową na terenie naszego kraju. Posiadamy doświadczenie we współpracy zarówno z wielkimi międzynarodowymi firmami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które korzystają niezmiennie z naszej pomocy w zakresie HR.


Pracownicy z Indonezji na polskim rynku pracy

Pod względem ilości pracowników, jaką można pozyskać, rynek indonezyjski wygląda wprost imponująco. Indonezja liczy 260 milionów mieszkańców. Niestety borykają się oni z trudną sytuacją ekonomiczną, która uniemożliwia im podjęcie zatrudnienia w rodzimym kraju. Nie dziwi zatem fakt, że wielu pracowników z Indonezji migruje po całej Europie w poszukiwaniu zatrudnienia. Ich determinacja w dążeniu do zdobycia pracy tymczasowej w Polsce jest wprost niesamowita. Nasi przedsiębiorcy cenią sobie pracowników z Indonezji za uczciwość i lojalność, choć to nie jedyne ich cechy.


Zalety zatrudniania pracowników z Indonezji?

Jak już wspomnieliśmy, rąk do pracy coraz częściej szukamy w Indonezji. Pracownicy z tego regionu są w stanie wspomóc nasz rodzimy rynek, a przy tym wszystkim ich zatrudnianie jest bardzo opłacalne. Cudzoziemcy z Indonezji muszą zdobyć od wojewody zezwolenie na pracę. Jest ono korzystne dla naszych przedsiębiorców, gdyż upoważnia obcokrajowca do pracy tylko u jednego pracodawcy. Nie jest zatem możliwe, aby obywatel Indonezji pracujący w naszym kraju nagle zatrudnił się u kogoś innego. To pozwala naszym przedsiębiorcom utrzymać stabilność personelu.

Indonezyjczycy są lojalni, uczciwi i zmotywowani do pracy. Niejednokrotnie udowodnili, że warto ich zatrudniać.

Aby sprowadzić obywatela Indonezji do naszego kraju, trzeba jednak długo czekać. Terminy wydawania dokumentów są dość odległe. Na zezwolenia na pracę czeka się zazwyczaj od kilku tygodni do nawet 3 miesięcy. Cudzoziemiec musi jeszcze uzyskać wizę w polskim konsulacie, co przekłada się na dłuższy czas oczekiwania ze strony pracodawcy. Nasza agencja pracy minimalizuje formalności związane z zatrudnianiem obcokrajowców. Jako pracodawca nie musisz się o nic martwić, ponieważ kwestie urzędowe, a także te związane z zakwaterowaniem i wyżywieniem bierzemy na siebie. Do Twoich obowiązków należy tylko to, aby zatrudnić Indonezyjczyków.
Indonezyjczycy - jak wygląda praca z nimi?

Niejednokrotnie otrzymaliśmy informację zwrotną na temat pracy Indonezyjczyków w naszym kraju. Opinia pracodawców na ich temat jest pozytywna. Oczywiście pomagamy również obywatelom z Indonezji zaaklimatyzować się w Polsce. Nasz koordynator wspiera ich w rodzimym języku.
Jacy są Indonezyjczycy?

Przede wszystkim jest to naród wdzięczny. Indonezyjczyk wstaje z uśmiechem na ustach i potrafi dziękować za wszystko to, czego doświadcza w ciągu dnia. Docenia swojego pracodawcę, a także cieszy go otrzymana pomoc zawodowa i prywatna.

Pracownicy z Indonezji są bardzo pracowici. Zanim trafią do naszego kraju, przechodzą specjalne szkolenia, które przygotowują ich do zawodu. Swoje obowiązki wypełniają sumiennie i rzetelnie, doprowadzając rozpoczęte zadania do końca.

Indonezyjczyków cechuje pogoda ducha i dobre nastawienie do życia. Naród jest zainteresowany zwiedzaniem, chętnie poznaje naszą kulturę i obyczaje.

Obywatele Indonezji lubią pracować w grupie. Mają silne poczucie wspólnoty. Są także bardzo rodzinni - nie dziwi zatem fakt, że do Polski często przyjeżdżają ze swoimi bliskimi.
Pracownicy z Indonezji - jak odnajdują się w polskich warunkach?

Indonezyjczycy doskonale odnajdują się w polskich warunkach. Wśród nich, podobnie jak wśród Filipińczyków, spotyka się osoby niezwykle przyjacielskie i kontaktowe. Można je polubić już przy pierwszym spotkaniu. Oczywiście warto mieć świadomość, że obywatele Indonezji są bardzo religijni i uduchowieni. Ich główną religią jest islam, jednak wielu Indonezyjczyków to katolicy.

Indonezyjczycy są bardzo utalentowani. Wielu z nich potrafi pięknie śpiewać lub grać na instrumencie.

Nasza kuchnia jest nieco odmienna od kuchni, do jakiej przywykli obywatele Indonezji. Mimo tego nasze potrawy bardzo im smakują. Jest to naród, który uwielbia dobrze zjeść, więc nasze tradycyjne jadło jest w stanie ich jak najbardziej zadowolić.

Współpraca z Indonezyjczykami układa się doskonale. Wnoszą do naszego kraju wiele pozytywnej energii, a nasi przedsiębiorcy są z nich bardzo zadowoleni.

bg

Pozytywne rezultaty
Współpracy

Nasi obecni Klienci wskazują na wiele wymiernych korzyści płynących z usługi leasingu pracowniczego. Wśród nich najczęściej wymieniane są:

Szybki czas realizacji zamówień 95%
Obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników 87%
Brak kosztów rekrutacji i selekcji personelu 81%
Dowolny czas trwania umowy z zatrudnionym 70%

Adres

DP-WORKERS SP. Z O.O. ul. Kacza 3, 44-240 Żory

Kontakt email

rekrutacja@dpworkers.eu

Wyślij wiadomość

Kontakt telefoniczny

Tel : +48 577 020 300

Zadzwoń
Background

Posiadamy numer w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia