Rekrutacja pracowników z Ukrainy - Agencja Pracy DP Workers
Background

Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Eksperci od wschodnich rynków pracy. Rekrutuj najlepszych ludzi z DP Workers.

Dobór personelu jest jednym z najważniejszych elementów strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza agencja pomoże Państwa firmie z jego doborem i organizacją pracy.


Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Rekrutacja pracowników z Ukrainy to nieraz jedyna szansa dla polskich przedsiębiorców, aby uzupełnić luki kadrowe. Nasza agencja pośrednictwa pracy od wielu lat zajmuje się rekrutacją cudzoziemców ze Wschodu. Dzięki nam zyskasz nie tylko pracowników do swojego przedsięwzięcia, ale także będziesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z prawem.

Pracownicy

Znajdziemy dla Ciebie najlepszych pracowników z Polski, Ukrainy, Gruzji, Bangladeszu, Nepalu, a także Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Kazachstanu i z innych krajów.

Procedury

Maksymalnie uprościmy procedurę, minimalizując Twoje zaangażowanie.

Instytucje

Weźmiemy na siebie sprawy urzędowe i kwestie legalności zatrudnienia pracownika.

Proces rekrutacyjny pracownika rozpoczynamy po podpisaniu umowy, w związku z tym cała współpraca przebiega szybko i pomyślnie bez utraty cennego czasu oraz bez zbędnych formalności.

Szerokie spektrum kwalifikacji

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji oraz zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy i Wschodu na terenie całej Polski. Dysponujemy obszerną bazą wykwalifikowanych pracowników narodowości polskiej jak i ukraińskiej, zainteresowanych pracą tymczasową na terenie naszego kraju. Posiadamy doświadczenie we współpracy zarówno z wielkimi międzynarodowymi firmami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które korzystają niezmiennie z naszej pomocy w zakresie HR.


Dlaczego rekrutację pracowników z Ukrainy warto zlecić właśnie nam?

Jest wiele powodów, dla których warto skorzystać z naszej agencji pracy tymczasowej. Nie tylko pozyskamy dla Ciebie wykwalifikowanych pracowników ze Wschodu, ale także zminimalizujemy formalności. Co to oznacza dla Ciebie?

-dzięki naszej sieci rekrutacyjnej pozyskasz najlepszych pracowników z Ukrainy (znamy realia na polskim i na ukraińskim rynku pracy, dlatego wiemy, czego poszukują nasi przedsiębiorcy u pracowników ze Wschodu i co mogą im zaoferować),
-mamy przedstawicieli w 6 dużych miastach Europy Wschodniej, zatem wiemy, gdzie szukać dla Ciebie pracowników,
-minimalizujemy formalności: kwestie transportu, zakwaterowania, wyżywienia i wsparcia pracownika na obcym rynku bierzemy na siebie, Ty tylko podpisujesz umowę,
-znajdziemy Ci wykwalifikowanych pracowników z różnych branż i o różnych specjalnościach,
-czuwamy nad tym, abyś działał zgodnie z prawem, czyli legalnie zatrudniał pracowników z Ukrainy.

O efektywności naszych działań świadczą liczne, pozytywne rekomendacje naszych dotychczasowych klientów.


Jak rekrutujemy pracowników z Ukrainy?

Proces rekrutacji pracowników z Ukrainy przeprowadzamy niezwykle sprawnie. Umożliwia nam to nasza rozległa sieć kontaktów w Europie Wschodniej. Doskonale znamy tamtejszy rynek, ale wiemy także że pracownicy z Ukrainy doskonale odnajdują się w polskich realiach. Jak przebiega zatem proces rekrutacji pracowników przez naszą agencję pracy tymczasowej? Pracownika z Ukrainy pozyskujemy, stosując różne techniki i narzędzia, które dobieramy, kierując się wymaganiami naszych klientów. Zajmujemy się zatem rekrutacją bezpośrednią opartą na mediach społecznościowych, ale także stosujemy tradycyjne metody rekrutacji: rozmowę kwalifikacyjną, testy, wywiady, próby pracy.

Aby pozyskać pracownika z Ukrainy, przeprowadzamy liczne akcje rekrutacyjne. Między innymi monitorujemy portale z ogłoszeniami, sami także rozmieszczamy ogłoszenia w środkach masowego przekazu - tradycyjnych, jak i sieciowych.

Nie musisz obawiać się, że pracownik, którego dla Ciebie pozyskamy, nie będzie odpowiadał Twoim wymaganiom. Nasza agencja pracy tymczasowej prowadzi wieloetapową rekrutację. Kilkukrotnie spotykamy się z kandydatami, co pozwala nam zweryfikować prawdziwość danych z CV, ale także ocenić kwalifikacje danej osoby.

Co ważne, z naszymi klientami rozliczamy się z efektów pracy, czyli dopiero wtedy, kiedy już przeprowadzimy rekrutację. Jeżeli zdarzy się tak, że wybrani przez nas pracownicy ze Wschodu nie spełnią Twoich oczekiwań, zastąpimy ich innymi pracownikami z listy rezerwowej.
Pracownicy z Ukrainy a deficyty kadrowe na polskim rynku pracy

Polska, podobnie jak inne kraje Europy Zachodniej, coraz bardziej odczuwa kryzys demograficzny. Co to oznacza? Więcej osób opuszcza nasz rynek pracy, niż na niego wchodzi. Do złej sytuacji kadrowej w wielu branżach przyczynia się także emigracja Polaków do krajów zachodnich. Wysokie PKB również nie poprawia sytuacji - prowadzi do powstania popytu na pracę, który trudno jest zaspokoić na krajowym rynku. Nie dziwi zatem fakt, że pracownicy z Ukrainy to ratunek dla wielu przedsiębiorców.

Pracownicy ze Wschodu są zainteresowani praca w naszym kraju. W samym 2015 roku wydano 800 tys. oświadczeń o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi. W kolejnych latach ta liczba znacząco wzrosła. Pracownicy z Ukrainy postrzegają Polskę jako kraj, który jest w stanie zapewnić im wysoki standard życia, czego nie można powiedzieć o warunkach w ich rodzimym państwie. Do wzmożonej emigracji Ukraińców przyczynia się także niestabilna sytuacja polityczna, brak inwestycji, spadający popyt wewnętrzny. Do tego wszystkiego należy jeszcze dodać napięcia związane z brakiem pracy.

Nasza agencja pracy nie tylko bierze na siebie wszelkie formalności związane z rekrutacją pracowników z Ukrainy. Pomaga także zaaklimatyzować się cudzoziemcom w polskich realiach. Na szczęście bliskość kulturowa sprawia, że Ukraińcy z naszymi rodakami dobrze się dogadują, a co za tym idzie, współpraca przebiega bez zakłóceń.

Na razie pracy dla Ukraińców nie zabraknie w naszym kraju. To zdecydowanie dobra wiadomość i dla polskich przedsiębiorców i dla cudzoziemców ze Wschodu.
bg

Pozytywne rezultaty
Współpracy

Nasi obecni Klienci wskazują na wiele wymiernych korzyści płynących z usługi leasingu pracowniczego. Wśród nich najczęściej wymieniane są:

Szybki czas realizacji zamówień 95%
Obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników 87%
Brak kosztów rekrutacji i selekcji personelu 81%
Dowolny czas trwania umowy z zatrudnionym 70%

Adres

DP-WORKERS SP. Z O.O. ul. Kacza 3, 44-240 Żory

Kontakt email

rekrutacja@dpworkers.eu

Wyślij wiadomość

Kontakt telefoniczny

Tel : +48 577 020 300

Zadzwoń
Background

Posiadamy numer w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia