Wynajem pracowników budowlanych - DP Workers Agencja Pracy
Background

Wynajem pracowników budowlanych

W sektorze budowlanym brakuje rąk do pracy. W związku z tym wielu właścicieli przedsiębiorstw nie może zrealizować zleceń. Rozwiązaniem tej sytuacji jest wynajem pracowników, zwany także leasingiem. Dzięki nam pozyskasz wykwalifikowanych fachowców i wywiążesz się ze zobowiązań.

Warunki panujące na polskim rynku pracy sprawiają, że wynajem pracowników budowlanych staje się coraz bardziej popularny. Jeśli i Tobie brakuje kadry pracowniczej, dobrym pomysłem może okazać się leasing pracowniczy. Co to takiego? Leasing pracowniczy to nic innego jak zatrudnienie pracowników spoza własnej firmy (Polaków i obcokrajowców). Oczywiście zostają oni przyjęci do pracy tymczasowej, którą będą wykonywać na rzecz pracodawcy-klienta.

Background

Proste warunki

Leasingobiorca związany jest umową jedynie z leasingodawcą.

Nasza odpowiedzialność

Cała odpowiedzialność za formę zatrudnienia pozostaje po stronie leasingodawcy.

Łatwe rozliczenia

Rozliczenie następuje na podstawie faktury VAT, bez dodatkowych płatności na rzecz pracowników.

Organizacja

Wszelkie świadczenia socjalne poza miejscem pracy zapewnia leasingodawca.

A co najważniejsze

Dlaczego wynajem pracowników budowlanych się opłaca?

W uproszczeniu, decydując się na leasing pracowniczy, zyskujesz „pracowników do wynajęcia”. A także… spokój, bo stroną umowy jest podmiot biznesowy (my) ze wszystkimi tego korzyściami – przede wszystkim formalnościami ograniczonymi do minimum i zwolnieniem z odpowiedzialności związanej z tą formą zatrudnienia przed urzędami.

1.

Bezproblemowość

Ile dokumentów podpiszesz, aby pozyskać 100 pracowników? Jeden - umowę leasingu.


Odpowiadamy za sprawy urzędowe, kontrolujemy pozwolenia na pracę i płacimy daniny publiczne.

2.

Jakość

Nasi przedstawiciele pozyskują najlepszych pracowników z Polski, Ukrainy, Gruzji, Bangladeszu, Nepalu, a także Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Kazachstanu na terenie całej Polski.


Pracownikom zapewniamy mieszkanie, transport i wsparcie w języku ojczystym. Wszystko po to, aby zmiana środowiska była dla nich jak najmniej uciążliwa, a praca dla Ciebie efektywna już od pierwszego dnia!

3.

Elastyczność

Jesteśmy w stanie zaoferować Twojej firmie dogodne zasady współpracy. Gdy ponamy wymagania i potrzeby klienta oferujemy mu atrakcyjną współpracę.


Górne ograniczenia właściwie nie istnieją – nie są dla nas wyzwaniem zespoły 150-osobowe! Bez problemu zapewnimy Ci dowolną ilość rąk do pracy!

4.

Gotowość

Załatwiamy badania i formalności, aby Twój pracownik od pierwszej chwili był gotów do pracy.


Choroba, wyjazd, koniec pobytu pracownika? Szybko znajdziemy dla niego zastępstwo.

Zadzwoń do Nas

+48 577 570 810

Mogą Państwo być pewni, że dostarczymy wyszkolonych fachowców, którzy wykonają to, co powinno być zrobione - bez zbędnych formalności i dodatkowych kosztów, związanych z rozliczaniem wynagrodzeń, doborem odpowiedniej kadry czy rekrutacją.

Przejmujemy wszelkie obowiązki pracodawcy, dzięki czemu Wasze przedsiębiorstwo może znacznie obniżyć koszty pracy.
accordion img

Co mówi prawo?

Formę prawną wynajmu pracowników reguluje ustawa z dnia 9 lipca 2003 o zatrudnianiu do pracy tymczasowej. Zastosowanie znajduje tu także artykuł 174 Kodeksu pracy. Mówi on jasno o tym, że za zgodą pracownika wyrażoną na piśmie, pracodawca może udzielić mu bezpłatnego urlopu w celu wykonywania pracy na rzecz innego pracodawcy na okres zawarty w porozumieniu między pracodawcami.


Czy warto skorzystać z leasingu pracowniczego?

Wynajem pracowników budowlanych jest dla Ciebie szansą. Dzięki niemu zrealizujesz doraźne przedsięwzięcia, które wymagają dużego nakładu pracy w krótkim czasie. To jednak nie wszystko. Wynajem pracowników na budowę ma o wiele więcej korzyści. Przede wszystkim z naszą agencją zatrudnienia leasing jest:
bezproblemowy - podpiszesz tylko jeden dokument, a nie kilkanaście. My zajmiemy się wszelkimi formalnościami (odpowiadamy za kwestie urzędowe, kontrolujemy pozwolenia na pracę i płacimy podatki publiczne),
zgodny z prawem - nie działamy poza prawem, tylko zgodnie z nim,
wysokiej jakości - nasza usługa jest na najwyższym poziomie. Pozyskamy dla Ciebie wykwalifikowanych pracowników z Polski, Ukrainy, Gruzji, Bangladeszu, Nepalu, Uzbekistanu, Kazachstanu, Azerbejdżanu,
wygodny - zapewniamy pracownikom transport, zakwaterowanie i wsparcie w rodzimym języku. O nic nie musisz się martwić, ponieważ wszystko załatwiamy tak, abyś dostał wydajnego pracownika, który doskonale sprawdzi się na budowie,
dostosowany do Twoich potrzeb - zaproponujemy Ci dogodne zasady współpracy, a jeśli potrzebujesz więcej pracowników, nie ma dla nas problemu, aby pozyskać dla Ciebie nawet 150-osobowy zespół,
dopasowany do każdej sytuacji - wiemy, że zdarzają się sytuacje awaryjne takie jak na przykład choroba pracownika. Szybko znajdziemy zastępstwo, abyś mógł realizować zlecenia i aby nic nie wstrzymywało Twojej pracy,
opłacalny - dzięki nam zredukujesz koszty rekrutacji, bo wszystkim zajmiemy się my.
Jakich pracowników budowlanych pozyskamy dla Ciebie?

W ramach leasingu pracowniczego pozyskamy dla Ciebie wykwalifikowaną kadrę. Pracownicy na budowę, których do Ciebie oddelegowuje nasza agencja pracy, mają aktualne badania lekarskie. Natomiast, jeśli chodzi o obcokrajowców to mają oni wszelkie potrzebne zezwolenia na pobyt i legalne zatrudnienie.
Rekrutujemy:

wykwalifikowanych murarzy,
profesjonalnych zbrojarzy,
pomocników budowlanych,
monterów,
glazurników,
inżynierów.


Pracowników wyposażamy w niezbędne akcesoria do pracy, takie jak:
kamizelka,
kask,
obuwie robocze.


Ponadto szkolimy ich w zakresie BHP i bezpieczeństwa oraz higieny pracy.
Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej usługi, Twój biznes odniesie wiele korzyści. Zoptymalizujesz koszty zatrudnienia i zyskasz cenny czas, który musiałbyś poświęcić na szukanie i selekcję pracowników. Z kandydatami świadczącymi usługi budowlane nie musisz wiązać się na stałe - pozyskujesz ich tylko sezonowo. To także oszczędność - umowę o pracę dajesz tylko wybranym pracownikom, a nie leasingobiorcom. Koszty leasingu możesz zaliczyć do kosztów prowadzenia firmy i uzyskania przychodów. Z pracownikami możesz rozliczać się w ramach umowy zlecenia, po prostu ustalając stawkę za godzinę.
Background

Posiadamy numer w Rejestrze Agencji Zatrudnienia