Pracownicy z zagranicy - Agencja Pracy DP Workers
Background

Pracownicy z zagranicy - Rekrutacja pracowników

Eksperci od wschodnich rynków pracy. Rekrutuj najlepszych ludzi z DP Workers.

Dobór personelu jest jednym z najważniejszych elementów strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza agencja pomoże Państwa firmie z jego doborem i organizacją pracy.


Pracownicy z zagranicy

Pracownicy z zagranicy to częsty widok na polskich budowach czy na produkcji. Mimo że pandemia nieco zmieniła oblicze rynku pracy, pomału wszystko zaczyna wracać do normy. Przede wszystkim zatrudnienie pracowników z zagranicy jest dla polskich przedsiębiorców bardzo opłacalne. A oszczędność to w dzisiejszych, niepewnych czasach klucz do sukcesu. Ukraińcom i Azjatom pracy w Polsce nie zabraknie. Zwłaszcza kiedy rozpoczyna się sezon zbiorów w rolnictwie i ogrodnictwie.

Pracownicy

Znajdziemy dla Ciebie najlepszych pracowników z Polski, Ukrainy, Gruzji, Bangladeszu, Nepalu, a także Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Kazachstanu i z innych krajów.

Procedury

Maksymalnie uprościmy procedurę, minimalizując Twoje zaangażowanie.

Instytucje

Weźmiemy na siebie sprawy urzędowe i kwestie legalności zatrudnienia pracownika.

Proces rekrutacyjny pracownika rozpoczynamy po podpisaniu umowy, w związku z tym cała współpraca przebiega szybko i pomyślnie bez utraty cennego czasu oraz bez zbędnych formalności.

Szerokie spektrum kwalifikacji

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji oraz zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy i Wschodu na terenie całej Polski. Dysponujemy obszerną bazą wykwalifikowanych pracowników narodowości polskiej jak i ukraińskiej, zainteresowanych pracą tymczasową na terenie naszego kraju. Posiadamy doświadczenie we współpracy zarówno z wielkimi międzynarodowymi firmami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które korzystają niezmiennie z naszej pomocy w zakresie HR.


Gdzie szukać rąk do pracy?

W naszym kraju największy popyt był dotychczas na pracowników ze Wschodu. Ukraińcy i Białorusini są nam bliscy kulturowo, a ich język należy do słowiańskich, czyli tej samej rodziny, co polski. Polscy pracodawcy do tej pory chętnie zatrudniali pracowników z Ukrainy do pracy tymczasowej, jednak cudzoziemcy ze Wschodu coraz częściej wybierają zachodnich sąsiadów (ci kuszą ich lepszymi zarobkami).

Ta sytuacja spowodowała, że wielu przedsiębiorców zostało ze zleceniami, których nie ma kto zrealizować. Jeśli i Ty masz podobny problem, rozszerz swoje poszukiwania o cudzoziemców z innych krajów. Oczywiście nadal opłaca się rekrutować pracowników ze Wschodu, jednak warto zlecić to sprawdzonej agencji pośrednictwa pracy, czyli nam.


Jak pomagamy zatrudnić pracowników z zagranicy?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zatrudnienie pracowników z zagranicy to szansa dla Twojego przedsiębiorstwa. Polski rynek pracy jest atrakcyjny nie tylko dla Ukraińców i Białorusinów, ale także dla obcokrajowców z Dalekiego Wschodu. Wysokie bezrobocie w Indiach, na Filipinach czy w Bangladeszu sprawia, że nasz kraj jawi się Azjatom jako dobry do życia i pracy.

Pozyskamy dla Ciebie najlepszych pracowników z zagranicy. Wiedz, że nasi ludzi są zawsze tam, gdzie Twoi potencjalni kandydaci do pracy (mamy swoich przedstawicieli w 6 dużych miastach Europy Wschodniej). Oferujemy firmom dogodne warunki współpracy. Nasze doświadczenie stawia nas w gronie liderów, jeśli chodzi o pozyskiwanie pracowników z zagranicy.




Minimalizujemy formalności

Cudzoziemców wcale nie jest tak łatwo zatrudnić. Owszem, jeśli chodzi o pozyskanie obcokrajowców ze Wschodu procedury są korzystne dla pracodawców, jednak w przypadku pracowników z Azji, formalności jest sporo. Nie martw się, wszystko weźmiemy na siebie. Nie będziesz musiał załatwiać czasochłonnej dokumentacji. Zajmiemy się legalizacją pobytu pracowników na terytorium Polski oraz innymi formalnościami. Ty tylko podpisujesz umowę.




Działamy zgodnie z prawem

Masz gwarancję, że nasza agencja pracy działa zgodnie z prawem. Dbamy o to, aby zatrudnienie cudzoziemców czy to na stałe, czy do pracy tymczasowej było zgodne z przepisami.

Zapewniamy najlepszych pracowników i obsługę kadrowo-płacową

Nasi rekruterzy pozyskają dla Ciebie najlepszych pracowników. Nie obawiaj się, że wśród kandydatów z Ukrainy czy Azji znajdują się tylko niewykształcone osoby. Wielu obcokrajowców ma studia, więc mogą pracować na wyższych stanowiskach.

Zapewnimy Ci także wsparcie kadrowo-płacowe, aby Twoja firma mogła funkcjonować jeszcze lepiej. Dzięki nam nie musisz martwić się niezrealizowanymi zleceniami. Ze wszystkich zobowiązań wywiążesz się na czas!

Pracownikom zapewniamy transport, zakwaterowanie i wsparcie w danym języku. Jak więc widzisz, tym także nie musisz się przejmować.

Pracownicy ze Wschodu i Dalekiego Wschodu - dlaczego warto ich zatrudniać?

Wymagania finansowe pracowników ze Wschodu i Dalekiego Wschodu nie są wygórowane. Zadowala ich najniższa krajowa, co mocno odciąża Twój budżet. Ponadto obie strony są zadowolone - Ty dajesz zatrudnienie, a pracownicy zyskują dobre warunki do pracy. Oczywiście obcokrajowcy z Ukrainy różnią się od Azjatów.

Jacy są pracownicy z Ukrainy?

Pracownicy z Ukrainy są pracowici i zmotywowani. Nie przeszkadzają im nadgodziny i praca w weekendy - chcą po prostu jak najwięcej zarobić. Możesz zatrudnić ich sezonowo - nie musisz zatem starać się o to, aby przedłużyć ich pobyt. Pracownika z Ukrainy sprowadzimy dla Ciebie w ciągu 30 dni (wraz z legalizacją).

Azjata - wykształcony, optymistyczny, lojalny

Z kolei Azjatów cechuje optymistyczne podejście do życia. Są pogodni i zawsze uśmiechnięci, a to udziela się innym współpracownikom. Wobec pracodawcy są lojalni - nie istnieje ryzyko, że wybiorą inną firmę niż tę, do której zostali przypisani. Wśród Azjatów jest wiele wykształconych osób (szkolonych w Japonii), które mogą pracować na stanowiskach managerskich. Cudzoziemcy z Dalekiego Wschodu doskonale posługują się językiem angielskim, więc komunikacja z nimi nie jest kłopotliwa. Pracownicy z zagranicy dali się poznać jako wykwalifikowani, rzetelni fachowcy. Nie ma się zatem, co dziwić, że polskie firmy coraz chętniej ich zatrudniają. Nic też nie wskazuje na to, aby ten trend rynku miał się wkrótce zmienić - jest wręcz przeciwnie. Nasz kraj staje się multikulturowy i otwarty dla cudzoziemców.

Skontaktuj się z nami i pozyskaj sumiennych pracowników. Nie chcesz przecież, żeby konkurencja zrobiła to za Ciebie, prawda?

bg

Pozytywne rezultaty
Współpracy

Nasi obecni Klienci wskazują na wiele wymiernych korzyści płynących z usługi leasingu pracowniczego. Wśród nich najczęściej wymieniane są:

Szybki czas realizacji zamówień 95%
Obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników 87%
Brak kosztów rekrutacji i selekcji personelu 81%
Dowolny czas trwania umowy z zatrudnionym 70%

Adres

DP-WORKERS SP. Z O.O. ul. Kacza 3, 44-240 Żory

Kontakt email

rekrutacja@dpworkers.eu

Wyślij wiadomość

Kontakt telefoniczny

Tel : +48 577 020 300

Zadzwoń
Background

Posiadamy numer w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia