Pracownicy z Mołdawii - Agencja Pracy DP Workers
Background

Pracownicy z Mołdawii - Rekrutacja pracowników

Eksperci od wschodnich rynków pracy. Rekrutuj najlepszych ludzi z DP Workers.

Dobór personelu jest jednym z najważniejszych elementów strategii zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza agencja pomoże Państwa firmie z jego doborem i organizacją pracy.


Pracownicy z Mołdawii

W wielu branżach we znaki daje się niż demograficzny, który coraz bardziej dotyka i Polskę. Przedsiębiorcy narzekają na brak rąk do pracy i łatają dziury kadrowe pracownikami z Ukrainy, Białorusi, Bangladeszu i Indii.
W sektorze produkcyjny brakuje około 50 tysięcy pracowników. Skąd więc ich brać? Nasi pracodawcy coraz bardziej skłaniają się ku pracownikom z Mołdawii.
Jeśli i Twoją firmę dotknął kryzys związany z brakiem pracowników, pozyskamy ich dla Ciebie. W Mołdawii mamy swoje przedstawicielstwa, podobnie jak w innych krajach Europy Wschodniej. Wreszcie zrealizujesz zlecenia, których do tej pory nie miał się kto podją

Pracownicy

Znajdziemy dla Ciebie najlepszych pracowników z Polski, Ukrainy, Gruzji, Bangladeszu, Nepalu, a także Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Kazachstanu i z innych krajów.

Procedury

Maksymalnie uprościmy procedurę, minimalizując Twoje zaangażowanie.

Instytucje

Weźmiemy na siebie sprawy urzędowe i kwestie legalności zatrudnienia pracownika.

Proces rekrutacyjny pracownika rozpoczynamy po podpisaniu umowy, w związku z tym cała współpraca przebiega szybko i pomyślnie bez utraty cennego czasu oraz bez zbędnych formalności.

Szerokie spektrum kwalifikacji

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji oraz zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy i Wschodu na terenie całej Polski. Dysponujemy obszerną bazą wykwalifikowanych pracowników narodowości polskiej jak i ukraińskiej, zainteresowanych pracą tymczasową na terenie naszego kraju. Posiadamy doświadczenie we współpracy zarówno z wielkimi międzynarodowymi firmami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które korzystają niezmiennie z naszej pomocy w zakresie HR.


Pracownik z Mołdawii szyty na miarę, czyli kogo dla Ciebie pozyskamy

Pozyskamy dla Ciebie pracowników ze Wschodu. Dlaczego warto szukać osób do pracy akurat z tamtych regionów? Ponieważ na tamtejszych rynkach pracy panuje duże bezrobocie. Z punktu widzenia pracowników z Ukrainy czy Mołdawii, Polska jest atrakcyjnym miejscem do życia. To tu mogą dobrze zarobić i poprawić warunki materialne swoich rodzin.

Mylisz się, jednak jeśli myślisz, że pozyskamy dla Ciebie byle jakich pracowników z Mołdawii. Chcemy jak najbardziej dopasować ich do Twojego ogłoszenia. Wśród Mołdawian jest wielu wykształconych młodych ludzi, którzy w swoim kraju nie mają perspektyw na rozwój zawodowy. Na naszym rynku są natomiast bardzo pożądani.


Minimum formalności przy zatrudnianiu cudzoziemców - tylko z naszą agencją pracy tymczasowej!

Nasza agencja pracy zajmie się wszelkimi formalnościami związanymi z zasadami zatrudniania cudzoziemców. Ty tylko podpiszesz umowę. I to będzie wszystko, co zrobisz! Resztę bierzemy na siebie.

Co jest natomiast konieczne, aby zatrudnić pracownika z Mołdawii? Oświadczenie o powierzeniu pracy cudzoziemcowi. Możemy je złożyć, jeśli obcokrajowiec jest obywatelem Armenii, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Rosji lub Ukrainy. Kolejny warunek, jaki trzeba spełnić to okres zatrudnienia. Nie może on przekraczać 6 miesięcy w ciągu kolejnych 12 miesięcy. Na prace sezonowe musimy pozyskać zezwolenie (praca sezonowa obejmuje 9 miesięcy).

Nasza agencja pracy pozwoli Ci zatrudnić Mołdawian bez zbędnej papierologii. Nie musisz chodzić po urzędach ani zastanawiać się, jakiego dokumentu jeszcze Ci brakuje.

To Ty decydujesz o formie zatrudnienia. Możesz dać pracownikowi umowę o pracę lub zlecenie. A jeśli chcesz sprawdzić, czy osoba na danym stanowisku nadaje się do swoich obowiązków, możesz skorzystać z naszej usługi leasingu pracowniczego.
Mołdawia - najbiedniejszy kraj Europy

Naszych przedsiębiorców do zatrudnienia pracowników z rynków wschodnich skłania brak rąk do pracy. Jakie względy jednak decydują o tym, że młodzi ludzie z Mołdawii przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych? Jak już wspomnieliśmy, popycha ich do tego brak perspektyw we własnym kraju. Mołdawia to najbiedniejszy kraj Europy. Przypomnijmy, że to niewielkie państwo znajduje się między Rumunią a Ukrainą. Jego powierzchnia jest niewielka (zajmuje ono jedną dziesiątą powierzchni Polski).

Nie dziwi, że Mołdawianie emigrują w poszukiwaniu zatrudnienia do innych krajów. Mołdawia, choć spokojna i atrakcyjna turystycznie, ma niewiele do zaoferowania swoim obywatelom.
Dlaczego warto zatrudniać pracowników z Mołdawii?

Jak już wspomnieliśmy, na naszym rynku pracy brakuje kadry, natomiast w Mołdawii - pracy. Warto zatem pozyskać pracowników z tamtych regionów. Mołdawianie to naród życzliwy, miły i gościnny. Jeśli chodzi o tę ostatnią cechę, są podobni do Gruzinów, którzy słyną ze swojej otwartości i dobrego usposobienia względem Polaków.

Mołdawianie mogą pracować o wiele dłużej niż nasi rodacy. Ich dzień pracy często wynosi 10-12 godzin. To podoba się naszym pracodawcom, ponieważ mogą pozyskać dobrego pracownika i jeszcze zaoszczędzić na jego zatrudnieniu. Mołdawianie z uśmiechem na ustach wykonują swoje obowiązki, nie skarżą się na nadgodziny, a wręcz przeciwnie - są zadowoleni, że mogą więcej zarobić. Polska jawi im się jako kraj przyjazny i dobry do życia oraz pracy.

Nasza agencja pracy pozyska dla Ciebie wykwalifikowanych pracowników. Oferujemy jasne warunki współpracy. Dzięki nam zredukujesz koszty i pozyskasz pracowników. Zdecyduj się już teraz!

Chcesz pozyskać ręce do pracy i mieć pewność, że Twoje przedsiębiorstwo przetrwa niedobory kadrowe? Skontaktuj się z nami!

bg

Pozytywne rezultaty
Współpracy

Nasi obecni Klienci wskazują na wiele wymiernych korzyści płynących z usługi leasingu pracowniczego. Wśród nich najczęściej wymieniane są:

Szybki czas realizacji zamówień 95%
Obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników 87%
Brak kosztów rekrutacji i selekcji personelu 81%
Dowolny czas trwania umowy z zatrudnionym 70%

Adres

DP-WORKERS SP. Z O.O. ul. Kacza 3, 44-240 Żory

Kontakt email

rekrutacja@dpworkers.eu

Wyślij wiadomość

Kontakt telefoniczny

Tel : +48 577 020 300

Zadzwoń
Background

Posiadamy numer w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia