Biuro pośrednictwa pracy dla Ukraińców - DP Workers
Background

Biuro pośrednictwa pracy dla Ukraińców

Rynek pracy nieustannie się zmienia, niełatwo na nim o dobrego pracownika. Jesteś pracodawcą i dotknął Cię kryzys związany z kadrą? Zatrudnij pracowników z Ukrainy. Jako agencja pracy zajmiemy się ich rekrutacją, załatwimy transport i wsparcie w rodzimym języku. Nie musisz martwić się formalnościami, ponieważ wszystko załatwimy my. Natomiast pracownik, którego pozyskamy do pracy także na tym zyska.

Pracownicy z Ukrainy - jak im pomagamy?

Ukraińcy od długiego czasu szukają pracy w Polsce. Znaleźć zatrudnienie wcale jednak nie jest tak łatwo, zwłaszcza kiedy nie zna się języka i realiów danego kraju. Trudno też jest trafić dobrego pracodawcę.

Nasza agencja pracy tymczasowej oferuje pracownikom ze Wschodu stabilne warunki zatrudnienia i kompleksową opiekę. Nie zostawiamy obcokrajowca samego z formalnościami - pomagamy mu wypełnić dokumentację do urzędów i wspieramy go na każdym etapie załatwiania pracy. Przede wszystkim nasi wschodni sąsiedzi, którzy przyjeżdżają do pracy w Polsce mają gwarancje legalnego zatrudnienia.

Zapewniamy transport, zakwaterowanie i wsparcie w obcym języku. Pracownicy z Ukrainy mogą więc skupić się jedynie na rzetelnym wypełnianiu swoich obowiązków.

Zalety pośrednictwa pracy dla pracowników z Ukrainy

Pracownicy z Ukrainy, którzy przyjeżdżają do naszego kraju w celach zarobkowych często starają się o legalizację pobytu. Jest ona możliwa dopiero wtedy, kiedy przepracują w Polsce 90 dni. Nasza agencja pracy pomaga uzyskać pozwolenie na pobyt stały. Wspieramy pracowników z Ukrainy od momentu rekrutacji aż do zatrudnienia. Tworzymy zrozumiałe umowy, które tłumaczymy także na język ukraiński. Zatrudniamy pracowników, odprowadzamy należne składki i wypłacamy wynagrodzenie za pracę.

Do rekrutacji pracowników podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Nasza agencja pracy dla Ukraińców zatrudnia osoby na różnych stanowiskach, niekoniecznie tylko do pracy fizycznej. Wiemy, że wśród pracowników z Ukrainy są osoby z wysokimi kwalifikacjami, które chętnie i szybko się uczą. Mogą one pracować nawet na stanowiskach managerskich. Pracowników tymczasowych wybieramy pod konkretną ofertę. Najpierw jednak sprawdzamy kandydatów.

Obcokrajowcy ze Wschodu zyskują dzięki nam pracę, godziwe warunki bytu i szansę na rozwój zawodowy.

Biuro pośrednictwa pracy dla Ukraińców - co zyska pracodawca?

Pracowników z Ukrainy zatrudniamy w ramach usługi pracy tymczasowej. Legalizujemy ich pobyt na podstawie oświadczenia o zatrudnieniu cudzoziemca w urzędzie pracy. Jako pracodawca nie martwisz się więc formalnościami, ponieważ wszystkim zajmujemy się my. Nasza agencja pośrednictwa pracy czuwa nad kwestiami prawnymi. Zapewniamy, że nasze działania są w pełni legalne. Co zyskasz dzięki współpracy z nami?

zespół wykwalifikowanych pracowników z Ukrainy, w tym zawodowych kierowców, informatyków, szwaczki, pielęgniarki (pozyskamy dla Ciebie także osoby na stanowiska wyższego szczebla - managerów, kierowników, specjalistów),
dowolność zatrudnienia - proponujemy wiele elastycznych form w tym zakresie, takich jak na przykład praca tymczasowa czy leasing pracowników,
więcej czasu na rozwój swojego przedsiębiorstwa - rekrutacją i zatrudnianiem pracowników zajmiemy się my, Ty tylko podpisujesz z nami umowę (zyskujesz tym samym czas, aby szukać nowych rozwiązań dla swojej firmy),
usługi dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Ponadto zminimalizujesz koszty związane z rekrutacją, obsługą administracyjną i płacową pracowników. To my wypłacamy im wynagrodzenie i zajmujemy się ich należnymi świadczeniami.

Dlaczego warto wybrać pracownika z Ukrainy?

Pracownik z Ukrainy to dobry wybór dla Twojego przedsiębiorstwa. Od kiedy procedury związane z zatrudnianiem obcokrajowców ze Wschodu zostały skrócone, możesz szybciej pozyskać dowolną ilość rąk do pracy. Nie musisz także przeprowadzać testu rynku pracy, aby dać pracę Ukraińcowi.

Obywatele z Ukrainy potrafią szybko zaaklimatyzować się w naszych realiach. Współpraca z Polakami układ się tu więc niemal idealnie. Ukrainiec jest pracowity, zmotywowany i uczciwy. Nadgodziny czy praca w dni wolne nie stanowią dla niego problemu. To wielki plus dla naszych pracodawców.

Pozyskaj pracowników z Ukrainy- bez stresu i niepotrzebnych wydatków. Sytuacja na rynku pracy w Polsce nie jest kolorowa. W różnych branżach coraz trudniej jest o specjalistów. Dlatego warto zatrudnić Ukraińców. Pracownicy ze Wschodu wesprą Twoje przedsiębiorstwo - wywiążesz się ze wszystkich zleceń, a Twoja firma na nowo zacznie się rozwijać.

Pracownicy

Znajdziemy dla Ciebie najlepszych pracowników z Polski, Ukrainy, Gruzji, Bangladeszu, Nepalu, a także Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Kazachstanu i z innych krajów.

Procedury

Maksymalnie uprościmy procedurę, minimalizując Twoje zaangażowanie.

Instytucje

Weźmiemy na siebie sprawy urzędowe i kwestie legalności zatrudnienia pracownika.

Proces rekrutacyjny pracownika rozpoczynamy po podpisaniu umowy, w związku z tym cała współpraca przebiega szybko i pomyślnie bez utraty cennego czasu oraz bez zbędnych formalności.

Szerokie spektrum kwalifikacji

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie rekrutacji oraz zatrudnienia pracowników tymczasowych z Ukrainy i Wschodu na terenie całej Polski. Dysponujemy obszerną bazą wykwalifikowanych pracowników narodowości polskiej jak i ukraińskiej, zainteresowanych pracą tymczasową na terenie naszego kraju. Posiadamy doświadczenie we współpracy zarówno z wielkimi międzynarodowymi firmami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które korzystają niezmiennie z naszej pomocy w zakresie HR.


bg

Pozytywne rezultaty
Współpracy

Nasi obecni Klienci wskazują na wiele wymiernych korzyści płynących z usługi leasingu pracowniczego. Wśród nich najczęściej wymieniane są:

Szybki czas realizacji zamówień 95%
Obniżenie kosztów zatrudnienia pracowników 87%
Brak kosztów rekrutacji i selekcji personelu 81%
Dowolny czas trwania umowy z zatrudnionym 70%

Adres

DP-WORKERS SP. Z O.O. ul. Wodzisławska 1/317 44-240 Żory

Kontakt email

rekrutacja@dpworkers.eu

Wyślij wiadomość

Kontakt telefoniczny

Tel : +48 531 707 808

Zadzwoń
Background

Posiadamy numer w Rejestrze Agencji Zatrudnienia